FLANDERS CLUB

Pro ty, kteří mají zájem o zasílání informací o nejdůležitějších událostech a zajímavých nabídkách z Flander.

Trendy

Kde vědí, co letí

Pokud vás zajímá, jaké jsou momentální trendy v designu, co se nosí, v čem se bydlí a vůbec, jakými věcmi bychom se měli obklopovat, ...

 

... pak jsou Flandry zastávkou, kterou nemůžete minout. Když se v létě posadíte na některou z početných terásek, objednáte si vafli, hranolky, čokoládovou pěnu, pivo nebo jinou místní specialitu, můžete relaxovat kocháním se kolemjdoucími. Je to radost pozorovat lidi, pro které je to, co mají na sobě, výrazem sebevyjádření. Nikdo se tady nebojí vypadat jinak.

Inspiraci ani kreativitě tu nedochází dech v žádném směru. Ubytovat se v trendy hotelu, jakým je například Dominicain v srdci Bruselu, znamená, že už se nebudete chtít „odčekovat“. Exteriéry i interiéry tohoto hotelu také nesou rukopis architektů ověnčených nejrůznějšími oceněními. Hotel Orangerie v Bruggách má zase koloniálního ducha. Originálních možností ubytování je ve Flandrech nepřeberně, a přitom není pravidlem, že vždy za velké peníze. Třeba hotýlek Brooderie v Gentu je levný a hostům nabízí kromě romantického ubytování i vlastní pečivo.

Barbora Literová, Koktejl

Hotel Postiljon v Antverpách © Topí Pigula
     
     
     
    © Flanderská turistická informační kancelář & Dutch Masters 2011