FLANDERS CLUB

Pro ty, kteří mají zájem o zasílání informací o nejdůležitějších událostech a zajímavých nabídkách z Flander.

Newsletter 4/2009

Zaměřeno na Antverpy

Pozvánka na výstavu REUNION, speciální nabídka hotelů a další informace v červnovém newsletteru
 
FTIK informuje!
REUNION

5. června – 15. listopadu 2009, Antverpy

Začátkem června byla v Katedrále Panny Marie otevřena výstava nazvaná REUNION, která představí mistrovská díla z Královského muzea krásných umění a je otevřena k 450. výročí katedrály.
Z muzea se vrátí zpět do její sbírky osm nejkrásnějších oltářních obrazů. Vedle těchto děl představí katedrála také osm dalších, které již patří do její stálé kolekce. Jedná se o velkolepá díla, převážně triptychy široké pět a vysoké tři metry. K vidění budou nejznámější umělecká díla od Quintena Metsijse po Petera Paula Rubense.

Více informací...

Speciální nabídka hotelů

Některé hotely připravily pro své hosty speciální balíčky spojené s výstavou REUNION. Cena ubytování na pokoj a noc se pohybuje již od 98 EUR. V rámci této nabídky nabízejí hotely také například nákupní slevové kupóny, mapu města či další propagační materiály města Antverp, malý dárek na pokoji a samozřejmě také vstupenku na výstavu REUNION.

Hotely, které nabízejí tyto speciální balíčky:

RADISSON SAS PARK LANE HOTEL*****
GOLDEN TULIP ANTWERP CENTRE****
HOTEL PRINSE****

RESIDENCE HOTEL ****

AGORA HOTEL***
TOURIST HOTEL**

Prozkoumejte Antverpy

Leží padesát kilometrů od Bruselu a jsou druhým největším přístavem v Evropě hned po Rotterdamu. Jsou městem, které na vás již při prvním setkání dýchne historií, městem, kde se téměř na každém kroku budete setkávat s nezapomenutelným uměním slavných malířů. Zároveň jsou i městem módy a diamantů, městem s velmi působivými secesními cechovními domy. Městem nabízejícím neuvěřitelné čokoládové kreace. Nespočetné hospůdky, kde si můžete v klidu posedět.

Více informací...

reunion
     
     
     
    © Flanderská turistická informační kancelář & Dutch Masters 2011