FLANDERS CLUB

Pro ty, kteří mají zájem o zasílání informací o nejdůležitějších událostech a zajímavých nabídkách z Flander.

Filmový speciál

Filmový speciál

Pozvánka do kina na film "V Bruggách"

Speciální nabídky k filmu • Informace o kouzelných romantických Bruggách • Programy kin

 

FTIK informuje!

Pojďte do kina

V současné době přichází do našich kin nový film režiséra Martina McDonagha „V Bruggách“. Jak už napovídá samotný název, film se natáčel v prostředí romantických Brugg. Hlavní postavy zde ztvárnily: Colin Farrell, Ralph Fiennes, Brendan Gleeson, Zeljko Ivanek.

Vydejte se s námi po stopách filmu spojujícího v sobě šarm černých tarantinovských komedií s kouzelnou atmosférou středověkých Brugg. Vedle základních informací o filmu jsme pro vás připravili několik tipů na to, jak strávit v Bruggách příjemný víkend nebo i delší čas.

Shlédnout upoutávku filmu
Recenze k filmu

Program kin

 

Speciální nabídky k filmu

V kapse by vám rozhodně neměla chybět speciálně vytvořená mapa, která vás provede přímo místy, kde se film natáčel. Stáhnout si jí můžete právě zde.

V Bruggách se určitě vyplatí zůstat déle než jeden den, některé hotely totiž připravily pro své návštěvníky speciální balíček služeb za výhodnou cenu. Vyberte si ubytování dle vašich představ. Více o speciálních nabídkách naleznete zde.

Při toulkách městem vám určitě vyhládne, máme pro vás pár tipů, kde se najíst za zvýhodněné ceny.

Speciální nabídky platí do konce srpna 2008!

 

Bruggy, město zamilovaných

Bruggy jsou kamenné městečko na mnoha kanálech, přes které vede nespočet mostů. Krásná katedrála, několik kostelů a historických budov, dvě velká a několik malých náměstí. Centrem historického jádra je náměstí Markt. Historické centrum Brugg bylo v roce 2000 zapsáno do Seznamu světového dědictví UNESCO.

Bruggy mají 106 hotelů a desítky penzionů a privátů, stejně jako nespočet útulných a vynikajících restaurací. Pověstná jsou i zdejší muzea.

Více inforamcí o Bruggách...

 
 
 
© Flanderská turistická informační kancelář & Dutch Masters 2011