FLANDERS CLUB

Pro ty, kteří mají zájem o zasílání informací o nejdůležitějších událostech a zajímavých nabídkách z Flander.

BrusselsMania

BrusselsMania

Speciální vydání newsletteru, kde vám chceme blíže představit Brusel a doporučit užitečné tipy a triky, jak si hlavní město Belgie pořádně užít.
 

FTIK informuje!
BrusselsMania přichází...

Přijde vám Brusel jako nudné město, které nemá turistům co nabídnout? Máte rádi zábavu a potřebujete pár tipů na noční život? Hledáte finančně dostupné ubytování? Naši kamarádi Brussela Cheraton, Poco, BRU4Ever, Antoine Dansaert a Chloe Rasmu vás rádi provedou a přesvědčí vás o tom, že Brusel dokáže svým návštěvníkům nabídnout mnohem více, než si myslíte.

Více...


Vaši průvodci
Brussela Cheraton, specialistka na noční život

Patříte mezi milovníky nočního života? Chcete si trochu odpočinout na některé z mnoha party, které Brusel nabízí? Nevíte kam se podívat? Pak se drže Brusseli Cheraton, tato devatenáctiletá dívka, milující taneční parket vás provede po těch nejlepších místech, které Brusel k noční zábavě nabízí.

Postavička Brussela Cheraton ke stažení ...

Více...

Poco, specialista na úsporné triky

Nepotřebujete mít zrovna plné kapsy peněz, abyste si užili Brusel. Průvodce Poco vám ukáže jak na to. Dozvíte se od něj užitečné tipy a triky, jak ušetřit na ubytování, jídle, nákupech či zábavě.

Postavička Poco ke stažení ...

Více...

BRU4EVER, průvodce Bruselem

Dokonale se vyzná v Bruselu. Ukáže vám vše zajímavé, co je schopen Brusel turistům nabídnout, od každého něco.

Postavička BRU4ever ke stažení ...

Více...

Antonie Dansaert, specialista na umění a historii

Brusel může pro mnoho návštěvníků působit ne zrovna příjemným dojmem hned po příjezdu vlakem z letiště. První co totiž uvidí, je většinou šedivé a mnohdy i špinavé město. Nikdo by se ale tímto prvním dojmem neměl rozhodně odradit, protože Brusel nabízí rozhodně více a dokáže své návštěvníky okouzlit krásou, uměním, historií a pokrokovými trendy tak, jako žádné jiné město na světě. Průvodce Antoine Dansaert vám ukáže jak na to.

Postavička Antonie Dansaert ke stažení ...

Více...

Chloe Rasmus, specialistka na dlouhé pobyty

Chystáte se do Bruselu na delší období? Rádi byste zde studovali, pracovali, či jen tak cestovali? Nevíte jak se „ponořit“ do metropole Evropy? Nemějte obavy, průvodkyně Chloe Rasmum vám ukáže jak na to. Dozvíte se od ní jak správně začít, ukáže vám možnosti ubytování, studia, pracovní příležitosti a také užitečné tipy na strávení volného času. Tak tedy vzhůru do Bruselu!

Postavička Chloe Rasmus ke stažení ...

Více...


Naši partneři
Brussels Airlines

Chcete cestovat do Belgie?

Pak je letecká společnost Brussels Airlines vaše nejlepší volba. Zajišťujeme spojení 3x denně letadly typu Avro 85, Avro 100 nebo Boeing 737. Jednosměrná letenka do Bruselu již od 432,- Kč bez letištních a servisních poplatků.

Brussels Airlines vytvořili nový koncept na evropských linkách a nabízíme vám 2 rozdílné produkty v závislosti na vaší potřebě a přání.

b.flex economy+ je nová generace ekonomické třídy nabízející flexibilitu, pohodlí a plný palubní servis.
b.light je produktem nové generace garantující ty nejlevnější ceny.

Více na www.brusselsairlines.cz


Eurolines

V Eurolines pro vás připravili novinku, speciální víkendový program – tzv. eweek (čti evík = eurolines weekend). V eweeku získáte zvýhodněnou obousměrnou jízdenku (na pevné termíny), ubytování ve 2lůžkovém pokoji se snídaní (2 nebo 3hvězdičkový hotel) a tip na trip – kam zajít a proč.

Ten, kdo nestihl využít eweek v říjnu, může zkusit další šanci v listopadu: 14. – 18. 11. 2008.

EWEEK v Bruselu:
– obousměrná jízdenka na pevná data - 2 200 Kč
– 2 noci ve 2 lůžkovém pokoji se snídaní – od 58 EUR

Další informace najdete na www.eurolines.cz, kde si můžete zakoupit on-line jízdenku i ubytování.

 
 
 
© Flanderská turistická informační kancelář & Dutch Masters 2011